ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

Наразі Долина Рамайдан запрошує гостей до Садиби Зеленого Туризму, що знаходиться у 800 м від містичного маєтку Вишневецького. До послуг гостей колишній маєтковий мисливський будиночок, йому щонайменш 100 років, збережено унікальну атмосферу затишку сільської будівлі, проте наявні всі сучасні зручності – кухня, велика ванна, гаряча колодязна вода, туалет.

Також вдалося відновити старовинні дубові полаті – великі ліжка зі столітнього дубу, сон на яких сприяє здоров’ю спини краще за будь-якого мануальщика!

Тиша сільської ночі, сніданок із краєвидом на світанковий луг,  купання в чистій річці, вечірнє багаття під зорями – все це надає здоров’я тілу та спокій розуму, лишає пособі теплі спогади та бажання повернутися якомога скоріше.

Гості Садиби Зеленого Туризму мають можливість готовити власноруч зі своїх продуктів, або замовити їжу від господині Світлани – вегетаріанська кухня з простих екологічних продуктів, свіжі сезонні овочі та фрукти, зелені коктейлі, домашній хліб на заквасці, молоко від сусідських корів Либки та Дібрівки.

Важливо!
  • На всій території комплексу заборонено вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин.
Деталі за телефоном +38(099)356-07-13

Також у зеленого туриста є можливість розбити палатку в парку біля Маєтку Рамайдан або винайняти кімнату (без зручностей) в селі Хорошки.