ЦІКАВЕНЬКЕ

Багато цікавинок має по собі Долина Рамайдан та Містичний Маєток Вишневецького!

Саме тут за Радянських часів проходили зйомки культової кінострічки Весілля в Малинівці!

Знімальні групи не рідкість і в наші часи, про сучасність Долини Рамайдан дивіться у сюжетах телеканалу ua:перший

Загадкові піраміди – прадавні, природні чи рукотворні… Розгадаємо загадку разом, відвідавши це містичне місце

Ретритний центр на базі старовинного містичного маєтку – справжнє місце сили! Спробувати динамічні медитації, долучитися до майстре-класів з аюрведи, травознавства, народних ремесел тощо, жити усвідомлено та натхненно в ритмі з природою… Що ще потрібно для щастя?

Прадавні обсерваторії або енергетичні аномалії, військові експерименти чи місця сили, спробуйте розгадати походження дивних кругів, побачивши їх на власні очі в Долині Рамайдан

Канікули в селі… Щасливі спогади з дитинства. Подаруйте дітям кам’яних джунглів першу чашку парного молока, купання в живій річці, можливість погладити добру корову, зібрати вишню та огірки, побачити вільну лисицю, зайця та навіть оленя в дикій природі. Проведіть безцінний та швидкопливний час дитинства з малечею на природі разом, і ви пам’ятатимете цю відпуску вічно!

Долина Рамайдан має свій літопис — незвичайну Книгу Людини – Творця. Книгу для тих, хто не байдужий до природи, свого життя, історії, власного майбутнього та майбутнього своїх дітей. Переглянути Книгу та написати свою сторінку можна за посиланням

Загублене у часі місце – еко-хутор Ремовка в Долині Рамайдан. Господиня Анна живе в селі сама, без світла, газу та інших благ цивілізації, має затишну оселю та справжній ліс за вікном. Місце, що варте уваги!